Ibumetin Prel sildošie un atvēsinošie plāksteri piedāvās bezmaksas kāju masāžu pusmaratona un maratona dalībniekiem!

Uncategorized | 26. April 2013

Arī šogad inovatīvie Ibumetin Prel plāksteri ir parūpējušies par pusmaratona un maratona dalībniekiem. Ikviens, kas 19. maijā veiks 22 vai 42 kilometru garo distanci, pēc skrējiena varēs doties uz Ibumetin Prel plāksteru masāžas zonu, kur būs iespējams saņemt kāju masāžu, kā arī pieredzējušas fizioterapeites konsultāciju. Ibumetin Prel šo ekskluzīvo pakalpojumu nodrošinās bez maksas.

Fizioterapeita komentārs: pēc lielām fiziskām slodzēm, tādām kā maratons, kad viss organisms un tai skaitā visi lielie muskuļi strādā pastiprinātā režīmā, muskuļos sakrājas pienskābe. Tas ir skābs vielmaiņas galaprodukts, kuru asinsrite nespēj tik ātri izvadīt no muskuļiem. Tas sakrājas un rada muskuļu sāpes. Tāpēc ir ļoti labi, ja pēc maratona ir iespēja izmasēt muskuļu grupas, kuras ir bijušas noslogotas visvairāk – kāju muskuļus!

Masāža lokāli uzlabo asinsriti un vielmaiņu, palīdzot organismam ātrāk izvadīt no muskuļiem pienskābi un nākošajā dienā skrējējiem kājas sāpēs daudz daudz mazāk vai nesāpēs nemaz!

Meklējiet Ibumetin Prel masāžas zonas atrašanās vietu 11. Novembra Krastmalas starta / finiša zonas kartē.